KONST / Oljemålningar / Gustav hjelmgren 10791003
nr 1079 1003
Gustav Hjelmgren
(f. 1979), Sverige
Gustav Hjelmgren (f. 1979), 'Utan titel', olja på duk, lager på lager, signerad a tergo, 126x95 cm
Gustav Hjelmgren, svensk bildkonstnär född 1979.
Utrop:
20.000 kr - 25.000 kr
Såld:
10.000 kr
måndag 31 oktober 2016
kl 18:38:34
9.800 kr
18/10 18:50:40
5.600 kr
5.800 kr
(BEVAKNINGSPRISET EJ UPPNÃ…TT)
31/10 11:44:14
31 okt
A(u)ktion!
Läs mer om A(u)ktion!